AURA Nedir?
Şubat 22, 2019
7 Çakra ve Açıklamaları
Şubat 22, 2019

BİOENERJİ NASIL YAPILIR

Enerji şifası arındırma uygulaması; vücuda kozmik hayat akımının Enerji şifası uygulanması suretiyle insan bedenin yeniden Akord edilmesi metodudur. Şifa uygulayıcısı kişinin Rezonansını yükseltmesine yardımcı olur. Enerji tıbbında bölgesel tedavi yoktur. Kişi hangi sıkıntı ile enerji şifa uygulayıcısına müracaat etmiş olursa olsun, enerji şifası uygulayıcısı daima vücudun bütününe enerji verir. Akord ancak böyle mümkün olur. Uygulamada yapılan işlem Vücudun (fiziksel ve düşünsel bedenin )negatif enerji birikimlerinden temizlenmesinden ibarettir. Şifayı ise insan bedenin kendisi yaratılışına ait olan yenileme gücü ile gerçekleşmektedir. Enerji uygulaması seans olarak yapılır. Kişi masaj masasına yatırılır 35—40 dakika el değmeden seans yapılır. Enerji uygulamasının kişilere hiçbir yan etkisi yoktur. Elektrikli cihaz, şua ve ilaç kullanılmadan elle uzaktan dokunmadan yapılmaktadır.

Bir şifa çalışması sırasında şifa isteyen kişi uygulayıcı ve evrenin şifası bu 3’ü birleşir. Seans boyunca şifa yaşanır. Seans sırasında tam olarak yaşananları açıklamak çok zor çünkü şifa enerjisi kişiden kişiye farklılık gösterir.  Bu şifayı aslında uygulayıcı vermiyor uygulayıcı masada yatan kişiyi kaynağa götürür ve kaynakla buluşturur. Uygulayıcı bu buluşma esnasında gözlem yapar hisseder ve elleriyle dokunmadan enerji şifası uygulamasını seans süresince sürdürür. Seanslarda kişinin negatif düşünce tavır ve alışkanlıkları ortaya çıkarılır. Kişi kendi yanlışlarının bilincine vardırılır bu yanlışlarıyla yüzleştirilir. Öfkeleri, Üzüntüleri, Küskünlükleri, Alınganlıkları Projektör altına alınır. Çözüm yolları kişiye teklif edilir.

Seans yaptıran kişiler seans anında vücutlarında hareketlenmeler, ısınma, soğuma, iğnelenme, nabız artışı, uyuşma, karıncalanma, kan akışının bölge üzerinde artması canlı parlak ve renkli ışıklar görmesi hissetmektedir. Pek çok kişide de seanstan hemen sonra rahatsız olan yerlerinde ağrının geçtiği ani iyileşmeler rahatsızlaşmadan önceki yıllara dönüşleri gözlemlerken iyileşme hissediyorlar. Bazı kişilerde ise seanstan daha sonraki bir sürede iyileştiklerini bildiriyorlar. Uygulayıcı seans anında kişilerin göz kapaklarının,  ellerinin, ayaklarının, başının hareket ettiğini ve vücudunun irade dışı fiziksel tepki verdiğini gözlemler. Enerji şifası uygulanan kişinin negatif enerjilerinin boşaltılıp pozitif enerji yükseldiğinde o kişide rahatlama, dinçleşme, güçlenme,  yüzünde ışıldama, güzelleşme ve gözlerde canlanma görülüyor.  Kişiler beklenti içinde değil pozitif bir bekleyiş içinde olmalıdırlar.