YAŞAM KOÇU BİLGE UĞUZ  KİMDİR?

1983 Konya da dünyaya gelmiştir ticaret meslek lisesi mezunu olduk dan sonra muhasebe ve finansman alanında çalışmaya başlamıştır.uzun yıllar muhasebe sektöründe çalıştık dan sonra

Kendisini geliştirmek adına kişisel gelişim alanında eğitim almaya başlamıştır.Asıl yaşam hikayesi bundan sonra başlayan bilge hanımın kişesel gelişim eğitimi almakla kalmayıp  2011 yılında İngiltere ye gitmeye karar verip burada ,NLP,REİKİ,TEMEL PSİKOLOJİ,TEMEL YAŞAM KOÇLUĞU,PROFESYONEL KOÇLUK VE ROBOTİK KOTLAMA Eğitimleri de almıştır.2012 yılından sonra Dönüş yapan bilge hanım aldığı eğitim ler doğrultusunda çalışmalarına başlamıştır.

ALDIĞI EĞİTİMLER

  • KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ.
  • REİKİ.
  • İLİŞKİ VE YATIRIM KOÇLUĞU.
  • BİOENERJİ UZMANI VE TERAPİSTİ

VERDİĞİ HİZMETLER

  • YAŞAM KOÇLUĞU,İLİŞKİ KOÇLUĞU VE YATIRIM KOÇLUĞU

YAŞAM KOÇLUĞU NEDİR?

Yaşam koçluğu içinize hapsettiğniz duygularınızı, düşüncelerinizi,aslında başarabileceklerini’zi size sunan ve gösteren bir yol arkadaşlığı demektir.

İLİŞKİ KOÇLUĞU NEDİR?

İster ikili ilişkilerinizde olsun, ister iş hayatınızda olsun, isterseniz çevrenizdeki ilişkileriniz olsun bu yolda sizinle birlikte yürüyen ve sorunlarınızın farkındalığını orta koymak için sizin var olan yol arkadaşınıza ilişki koçu denir.

YATIRIM KOÇLUĞU NEDİR?

Yatırım koçluğu oldukça tedaylı bir koçluk hizmetidir.kısaca anlatacak olursak eğer hem maddi hem manevi yatırımlarınızda sizi bilinçlendiren bir koçluk hizmetidir.